grupy

 

Rezerwacja

 
Rezerwacja możliwa nawet w dniu wypłynięcia nie później jednak niż 6 godzin przez rejsem.
Rezerwacja dla grup z autokarem o określonej długości do 8 m lub 14 m wraz z obsługą lub z min. 10 pasażerami.
Dla grupy wydaje się jeden bilet na prom oraz obowiązkowy bus voucher do oddania w porcie. Bus voucher określa dokładną liczbę osób oraz szczegóły dotyczące pojazdu.
Zakup w porcie możliwy w zależności od dostępności do 30 minut przed rejsem.
Przy rezerwacji na terminalu promowym pobierana jest dodatkowa opłata manipulacyjna.
 
 

Okres ważności

 
Bilet ważny jest na zakupiony rejs oraz wszystkie rejsy w danym dniu kalendarzowym w miarę dostępnych miejsc dla grupy z autokarem.
W przypadku przybycia do portu wcześniej przed odprawą zakupionego rejsu, można zmienić swój bilet za dodatkową opłatą manipulacyjną plus ewentualne dopłaty do różnicy w cenie biletu.
W przypadku przybycia do portu po terminie zakupionego rejsu, w kolejnym dniu kalendarzowym bilet przepada, należy zakupić nowy.
 
 

Zmiana rezerwacji

 
Zmiana rezerwacji jest możliwa do 24 godzin roboczych przed rejsem w miarę dostępności miejsc w godzinach pracy biura obsługi.
W razie różnicy w cenie w stosunku do droższego rejsu należy ją dopłacić.
Za każdą zmianę w rezerwacji naliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 35 euro za każdy bilet na prom.
 
 

Anulowanie rezerwacji

 
Możliwość anulowania rezerwacji i zwrotu pieniędzy za bilet z częściowym potrąceniem, zgodnie z warunkami rezerwacji w zależności od terminu zgłoszenia zmiany.
 
 

Usługa zwrotu pieniędzy za bilet

 
Usługa zwrotu pieniędzy za bilet nie jest dostępna przy biletach dla grup. Możliwość anulacji biletu zgodnie z warunkami rezerwacji.
 
 

Koszty

 
Klient ponosi opłatę manipulacyjną za anulowanie biletu grupowego w wysokości 35 euro za jeden bilet na prom po potwierdzeniu do realizacji biletu. W przypadku zachowania terminu bezkosztowej anulacji Petpolonia nie pobiera opłat za anulację. Klienci chcący anulować bilet dla grupy powinni zgłosić anulację lub zmianę przez ZMIANA REZERWACJI